Logo školy
Kontakty

Hlavní kontakty

Adresa školy dle zřizovací listiny: Základní škola Fryčovická
Fryčovická 462
199 00 Praha 9 - Letňany
  • Telefonní ústředna: 266 722 600
  • Ředitelka školy: Mgr. Bc. Hana Nytrová
  • Zástupce ředitelky: Mgr. Naďa Lukáčiková
  • Ekonom: Ing. Alena Pokorná
  • Hospodářka: Eva Kolínská
  • Školní družina: Dagmar Vavřiníková
  • Výchovný poradce: Mgr. Stanislava Kabilková
    • Konzultační hodiny - po předchozí domluvě
  • Vrátnice, školník: Hana Benková, Marek Havelka
  • Školní jídelna: viz sekce "Školní jídelna"


Provoz vrátnice: 6:30 - 7:15, 7:40 - 8:55, 11:30 - 16:00
Provoz kanceláře: 7:00 - 15:00
IČ:
63832151
Bankovní spojení:
škola 2000939359/0800
ŠD 174-2000939359/0800
Adresa datové schránky: wdcv2f5

Organizační struktura

  • Mgr. Irena Suchánková - školní metodik prevence
  • Mgr. Olga Sokolová - vedoucí metodického sdružení pro 1. stupeň
  • Mgr. Ernest Gejdoš - vedoucí předmětové komise matematických věd
  • Bc. Michaela Hráchová - vedoucí předmětové komise společenských věd
  • Ing. Julie Dušková - vedoucí předmětové komise jazyků
  • Mgr. Pavlína Dittrichová - vedoucí předmětové komise výchovných předmětů
  • Mgr. Jan Šindýlek - vedoucí předmětové komise přírodních věd
  • Dagmar Vavřiníková - vedoucí vychovatelka ŠD
  • Mgr. Šárka Korbelová - logopedický asistent - preventista
      • konzultační hodiny po předchozí domluvě - úterý 15:00 - 16:30
V budově školy platí zákaz fotografování, pořizování audio a video záznamů a uveřejňování těchto záznamů na sociální síti - zákon č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Seznam zaměstnanců

Pedagogové:

JménoHlavní předmětyE-mailTelefon
Mgr. Bc. Hana NytrováŘŠnytrova@zsfrycovicka.cz266 722 636
Mgr. Naďa LukáčikováZŘŠzastupce@zsfrycovicka.cz266 722 622
Mgr. Stanislava KabilkováVýchovný poradce,
1., 2. stupeň
kabilkova@zsfrycovicka.cz266 722 638
Mgr. Šárka Korbelovápřípravná třídakorbelova@zsfrycovicka.cz266 722 632
Bc. Zuzana Bártlová3.Bbartlova@zsfrycovicka.cz266 722 644
Mgr. Mária Gejdošová2.Agejdosova@zsfrycovicka.cz266 722 647
Mgr. Jana Gorecka, DiS4.Agorecka@zsfrycovicka.cz266 722 632
Mgr. Soňa Hodalová1.Bhodalova@zsfrycovicka.cz266 722 627
Mgr. Jana Hušková3.Chuskova@zsfrycovicka.cz266 722 644
Mgr. Jana Lukášová2.Clukasova@zsfrycovicka.cz266 722 647
Mgr. Martina Malárová4.Cmalarova@zsfrycovicka.cz266 722 632
Mgr. Dana Mudrochová2.Bmudrochova@zsfrycovicka.cz266 722 647
Mgr. Martina Pavlíková1.Apavlikova@zsfrycovicka.cz266 722 647
Mgr. Martina Smetanová1.Csmetanova@zsfrycovicka.cz266 722 627
Mgr. Olga Sokolová3.Asokolova@zsfrycovicka.cz266 722 627
Mgr. Lucie Svobodová5.Bsvobodova@zsfrycovicka.cz266 722 643
Mgr. Adéla Ulrichová4.Bulrichova@zsfrycovicka.cz266 722 634
Mgr. Kateřina Válková5.Avalkova@zsfrycovicka.cz266 722 643
Mgr. Anna Kučerová1. stupeňkucerova@zsfrycovicka.cz266 722 631
Mgr. David Vondruška1. stupeňvondruska@zsfrycovicka.cz266 722 633
Mgr. Martina Štěpánová1. stupeňstepanova@zsfrycovicka.cz266 722 639
Mgr. Pavlína Dittrichová9.Adittrichova@zsfrycovicka.cz266 722 637
Mgr. Martina Horová7.Bhorova@zsfrycovicka.cz266 722 631
Bc. Michaela Hráchová6.Chrachova@zsfrycovicka.cz266 722 634
Mgr. Stanislava Kabilková9.Bkabilkova@zsfrycovicka.cz266 722 638
Mgr. Barbora Lyčková8.Alyckova@zsfrycovicka.cz266 722 637
Mgr. Irena Suchánková6.Bsuchankova@zsfrycovicka.cz266 722 628
Mgr. Jan Šindýlek7.Asindylek@zsfrycovicka.cz266 722 639
Bc. Jan Šíp6.Asip@zsfrycovicka.cz266 722 634
Ing. Julie Dušková2. stupeňduskova@zsfrycovicka.cz266 722 631
Ing. Ernest Gejdoš2. stupeňgejdos@zsfrycovicka.cz266 722 645
Mgr. Bc. Darina Kosťunová2. stupeňkostunova@zsfrycovicka.cz266 722 633
Mgr. Jiří Lev2. stupeňlev@zsfrycovicka.cz266 722 633
Bc. Lenka Skovajsová2. stupeňskovajsova@zsfrycovicka.cz266 722 633
Ing. Soňa Šymkiv2. stupeňsymkiv@zsfrycovicka.cz266 722 633
Jitka Kuklíkováasistent pedagoga  
Lucie Sehnalováasistent pedagoga  

Školní družina:

JménoHlavní předmětyE-mailTelefon
Dagmar Vavřiníkovávedoucí vychovatelkavavrinikova@zsfrycovicka.cz266 722 625
Dana Bábelová  266 722 635
Lucie Kratochvílová  266 722 646
Kateřina Miškeiová  266 722 629
Anna Púčková  266 722 626
Bc. Pavla Severová  266 722 623
Olga Šafránková  266 722 648
Kabinet ŠD v čase od 11.15 - 11.40 266 722 630

Chod školy dále zajišťují:

JménoHlavní předmětyE-mailTelefon
Eva Kolínskáhospodářkaskola@zsfrycovicka.cz266 722 621
Ing. Alena Pokornáúčetníekonom@zsfrycovicka.cz266 722 660
Jakub RybkaIT správcespravce@zsfrycovicka.czNokia 6230i
Marek Havelkaškolník ZŠ+MŠhavelka@zsfrycovicka.cz266 722 624
Hana Benkovávrátnice 266 722 624

O čistotu dbají:

Jméno
Zuzana Janowskáa
Anna Muchová
Radek Prokeš
Helena Prokešová
Marcela Prousková
Jana Strnadová


Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 a prohlížeč Mozilla Firefox 3 nebo Internet Explorer 7