Logo školy
Plánované akce školy

Plán akcí pro 1. stupeň

NázevRočníkOrganizuje
Sportovní akceFlorbalový turnaj1. stupeňPavlíková
Čertovský rej1. stupeňžáci 5. ročníků
Mezinárodní den dětí1. stupeňžáci 5. ročníků
Den dětí pro 1. ročníky1. ročníkyžáci 9. ročníků
Maraton v přeskocích přes švihadlo1. stupeňPavlíková, Hodalová, Smetanová
Překážková dráha2. ročníkyLukášová, Mudrochová
Běh do schodů1. stupeňSokolová, Hodalová, Válková, Hušková
Mezitřídní sportovní turnaje1. stupeňtřídní učitelé
Atletický trojboj1. stupeňVálková, Svobodová
Bruslení5. ročníky třídní učitelé
Běh naděje1. stupeň třídní učitelé
Exkurze a výletyProgramy ekocentra Prales1. - 3. ročníkytřídní učitelé
Národní divadlo5. ročníkytřídní učitelé
Lidice5. ročníkytřídní učitelé
Lány5. ročníkytřídní učitelé
Planetárium5. ročníkytřídní učitelé
Lesopark Kbely1. a 2. ročníkyBroušková, Lukášová
Zoo Praha1. stupeňtřídní učitelé
ZOO farma Radonice1. ročníkyBroušková
Městská knihovna1. stupeňtřídní učitelé
ZOO Liberec2. ročníkyLukášová
Školy v přírodě1. stupeňtřídní učitelé
Říp4. ročníkyVálková, Svobodová, Netrvalová
Pražský hrad3. ročníkyVálková, Svobodová, Netrvalová
Botanická zahrada1. ročníky třídní učitelé
Kulturní akceDivadla1. stupeňPavlíková
Koncerty1. stupeňPavlíková
Vánoční jarmark1. stupeňtřídní učitelé
Nacvičení pohádky v AJ pro 1. a 2. ročníky3. ročníkyIsaková
Výstavy1. stupeňtřídní učitelé
ProjektyJablíčkohraní1. ročníkytřídní učitelé
Bramboriáda2. ročníkytřídní učitelé
Tříkrálová koleda1. stupeňPavlíková
Spolupráce s hospicem Štrasburkcelá školaPavlíková
Veselé zoubky1. ročníkytřídní učitelé
Zvířata na statku1. ročníkytřídní učitelé
Zvířátka v pohádkách a bajkách2. ročníkytřídní učitelé
Čas3. ročníkytřídní učitelé
Dopravní výchova3. ročníky třídní učitelé
Toulky českými kraji4. ročníky třídní učitelé
Jíme zdravě5. ročníky třídní učitelé
Země – naše planeta5. ročníky třídní učitelé
U sousedů5. ročníky třídní učitelé
SoutěžeVýtvarná soutěž 2x do roka1. stupeňPavlíková
Fryčovický slavík1. stupeňHušková, Ulrichová
Fryčovický poeta1. stupeňUlrichová, Pavlíková
Výtvarná soutěž na podporu hospicu Štrasburk 1. stupeňPavlíková
Pasování na čtenáře1. ročníkyBroušková
Projekty zaměřené na čtenářskou gramotnost1. stupeňtřídní učitelé
Projekty zaměření na finanční gramotnost1. stupeňtřídní učitelé
Pythagoriáda5. ročníkySvobodová, Válková
Matematiské soutěže – klokan, cvrček1. stupeň Svobodová, Válková
Olympiáda z českého jazyka4. ročníkySvobodová, Válková
Matematická olympiáda4. ročníkySvobodová, Válková
Recitační soutěž v AJ1. stupeňIsaková, Štěpánová
OstatníDřevíčková dílnička3. ročníkyUlrichová
Městská policie – beseda, exkurze1. stupeňBroušková, Ulrichová
Dopravní výchova1. stupeňUlrichová
Nekuřátka1. stupeňBroušková
Nevidomí mezi námi 1. stupeňBroušková
Zásady první pomoci1. stupeňtřídní učitelé
Linka bezpečí – workshop3. - 5. ročníkyBroušková
Návštěva dětí z MŠ v 1. ročnících1. ročníkytřídní učitelé
Cizinec našinec1. stupeňtřídní učitelé
Animační program Bovýsek1. stupeňtřídní učitelé

Plán akcí pro 2. stupeň

MěsícAkceOrganizuje
ZáříAdaptační kurz - 6. ročníkySuchánková
Planetáruim Praha - 6. ročníkyŠindýlek
Profesní testy - Volba povolání - 9. ročníkyKabilková
ŘíjenORNITA - Ptáci na obzoru - 2. stupeň (12.10.) – EVVOHájková
Sběr papíru - 1. a 2. stupeňHájková + Vondruška
Výzdoba Městské knihovnyKabilková
ListopadIT - Slot –soutěž pro 8. a 9. ročníkyGejdoš
Schola Pragensis 2019 - přehlídka SŠ a SOŠ v Praze - 8. a 9. ročníkyDušková + Šindýlek
Týden vědy a techniky AV ČR - 8. a 9. ročníky Bryndová
ProsinecBruslení - 7.AKosťunová
Neviditelná výstava - 6. ročníkySkovajsová
Olympiáda z anglického jazykaDušková + Šymkiv
Olympiáda z dějepisuHráchová + Šindýlek
Olympiáda z českého jazykaHráchová + Skovajsová
Vánoční filmové promítáníSkovajsová
Vánoční jarmark - PP (6.12.)Kabilková + vyučující 2. stupně
Vánoční návštěva Domova seniorůHájková + Kabilková
LedenLyžařský výcvik - 7. ročníkyŠíp
Olympiáda z matematikyGejdoš
Olympiáda z přírodopisuHájková + Brhlíková
Olympiáda ze zeměpisuŠindýlek
ÚnorSběr papíru 1. a 2. stupeňHájková + Vondruška
BřezenPythagoriádaGejdoš
ZOO Praha - 6. ročníkyŠindýlek
DubenPřijímací zkoušky CERMATDušková + Hráchová + Kabilková
Zeměpisný program v kině Světozor - 7. ročníkyŠindýlek
KvětenŠVP - 6. ročníkyBrhlíková + Skovajsová
ČervenDen vody a odpadu - 8. a 9. ročníkyBryndová
Projektový týden - 9. ročníkyDušková + Šindýlek
Prázdninové filmové promítáníSkovajsová
Sběr papíru 1. a 2. stupeňHájková + Vondruška
ŠVP - 8. a 9. ročníkyDušková + Hráchová + Šíp + Kabilková + Šindýlek

Další plánované akce:
  • Návštěva místní knihovny – termíny budou upřesněny (Hráchová + Skovasová)
  • Návštěva divadelního představení – dle nabídek divadel (Hráchová)
  • Programy prevence – přesné termíny budou upřesněny (Suchánková)
  • Sportovní akce a soutěže – dle nabídek jiných ZŠ, městských částí a DDM Prahy 9 (Šíp)
  • Spolupráce s místním Domovem seniorů – termíny a přesný program bude upřesněn po schůzce s pí. ředitelkou a odpovědnými zástupci (Hájková, Kabilková, Pavlíková)



Archiv akcí

Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 a prohlížeč Mozilla Firefox 3 nebo Internet Explorer 7