Florbalový turnaj - 1. stupeň

FLORBALOVÝ TURNAJ – 1. stupeň

V úterý 16.10.2018 se zúčastnili FRYČOVÁČČI, tým žáků a žákyně 1. st. naší školy, okresního kola ČEPS cup turnaje ve florbalu v BB Aréně v Letňanech. A vedli si výborně. Všech pět zápasů se jim podařilo s přehledem vyhrát /7:2, 9:0, 12:2, 4:0, 12:0/, a postupují do dalšího kola.

A kdo se kromě výborného brankáře Maxima Munducha o vítězství zasloužil? Tomáš Novotný, Vojta Budínský, Tomáš Felgr, David Kebrle, Kryšpín Marek Havlín, Katka Mrhalová, Jáchym Guttenberg, Tadeáš Guttenberg a Matyáš Hlinka. Celému týmu děkujeme za vynikající výkony a gratulujeme k postupu.

Velké poděkování za podporu také patří pánům trenérům /p. Havlín, p. Patočka, p. Felgr/, rodičům a prarodičům.

M.P.