Fryčováčci zvítězili v národním finále florbalového ČEPS cupu

FRYČOVÁČCI ZVÍTĚZILI V NÁRODNÍM FINÁLE

V úterý 26.3. se zúčastnil florbalový tým ZŠ Fryčovická (Jáchym Guttenberg – 2.B, Tomáš Felr a Matyáš Hlinka – 3.A, Kryšpín Havlín – 3.C, Kateřina Mrhalová, Tadeáš Guttenberg a Max Munduch – 4.A, Tomáš Novotný a Honza Jiřinec – 5.A, Vojta Budínský a David Keberle – 5.B, Pavel Bruckner – 5.C) národního finále ČEPS CUPU ve sportovní hale Děkanka v Praze a zvítězil. Postupuje tedy do celorepublikového finále do Ostravy, které se uskuteční v dubnu tohoto roku.

Turnaj nebyl jednoduchý, ale tým ho nakonec zvládl na výbornou. V jednotlivých zápasech se Fryčováčci střetli s týmy ZŠ Slovanka z České Lípy, ZŠ FLČ Strakonice, Pšovany z Mělníku, Pětadvacítkou z Plzně. Kromě těchto zde byli také Vojnovičováci z Ústí nad Labem a Panteři z Chebu.

Svým vítězstvím v národním finále se Fryčovičáčci zařadili mezi šest nejlepších školních florbalových týmů naší republiky.

Fryčovičáčci, gratulujeme a držíme vám palce v závěrečném turnaji.

Velké dík patří Ondrovi Havlínovi, který tým koučoval, všem doprovázejícím rodičům i prarodičům a roztleskávačkám ze 3.A.

Martina Pavlíková – tř. uč. 3.A