Logo školy
Informace ohledně koronaviru a případném pobytu dětí i rodičů v Itálii během jarních prázdnin

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU A PŘÍPADNÉM POBYTU DĚTÍ I RODIČŮ V ITÁLII BĚHEM JARNÍCH PRÁZDNIN

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci Ministerstvo zdravotnictví prosí všechny občany, kteří se nyní vrací z oblastí Emilia-Romagna Lombardie, Piedmont a Veneto /Codogno, Castiglione d’Adda, Casalpusterlengo, Fombio, Maleo, Somaglia, Bertonico, Terranova dei Passerini, Castelgerundo e San Fiorano, Vo' Eugenao, ABY PO PŘÍJEZDU ZŮSTALI DOMA a TELEFONICKY kontaktovali svého lékaře nebo hygienickou stanici ve svém kraji a poradili se. Lékař - epidemiolog příslušné hygienické stanice pak rozhodne o dalším postupu.

Hygienická stanice hl. m. Prahy od soboty 29. února 2020 až do odvolání zřizuje infolinku na zodpovídání dotazů občanů ohledně koronaviru Covid-19.

Infolinka na čísle 773 782 856 bude v provozu každý den od 9:00 do 19:00 hodin. Infolinku budou obsluhovat odborní zaměstnanci, epidemiologové Hygienické stanice hl. m. Prahy. Veřejnosti budou zodpovězeny dotazy týkající se nákazy koronavirem Covid-19 ve světě a opatření, která mají provádět lidé vracející se z inkriminovaných lokalit. Infolinka je primárně určena občanům hlavního města Prahy, kteří se vrací ze zimních prázdninových pobytů v Itálii.

V platnosti je i nadále infolinka Státního zdravotního ústavu 724 810 106, která je v provozu každý den od 9:00 do 21:00 hodin.Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 a prohlížeč Mozilla Firefox 3 nebo Internet Explorer 7