Logo školy
Kontakty

Hlavní kontakty

Adresa školy dle zřizovací listiny: Základní škola Fryčovická
Fryčovická 462
199 00 Praha 9 - Letňany
  • Telefonní ústředna: 266 722 600
  • Ředitelka školy: Mgr. Bc. Hana Nytrová
  • Zástupce ředitelky pro 1. stupeň: Mgr. Naďa Lukáčiková
  • Zástupce ředitelky pro 2. stupeň: Mgr. Irena Suchánková
  • Rozpočtář: Ing. Zdeněk Vogál
  • Hospodářka: Eva Kolínská
  • Školní družina: Dana Bábelová
  • Výchovný poradce: Mgr. Stanislava Kabilková
    • Konzultační hodiny - po předchozí domluvě
  • Vrátnice, školník: Marek Havelka
  • Školní jídelna: viz sekce "Školní jídelna"


Provoz vrátnice: 6:30 - 7:15, 7:40 - 8:55, 11:30 - 16:00
Provoz kanceláře: 7:00 - 15:00
IČ:
63832151
Bankovní spojení:
škola 2000939359/0800
ŠD 174-2000939359/0800
Adresa datové schránky: wdcv2f5

Organizační struktura

  • Mgr. Irena Suchánková - školní metodik prevence
  • Mgr. Martina Pavlíková - vedoucí metodického sdružení pro 1. stupeň
  • Ing. Julie Dušková - vedoucí předmětové komise matematických věd
  • Mgr. Michaela Hráchová - vedoucí předmětové komise společenských věd
  • Ing. Soňa Šymkiv - vedoucí předmětové komise jazyků
  • Mgr. Petra Brhlíková - vedoucí předmětové komise výchovných předmětů
  • Mgr. Jan Šindýlek - vedoucí předmětové komise přírodních věd
  • Dana Bábelová - vedoucí vychovatelka ŠD

V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění a „Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679, měnící k 25. 5. 2018 právní úpravu ochrany osobních údajů ve všech členských státech EU (dále jen „Nařízení“) platí v celé budově základní školy zákaz fotografování, pořizování audio a video záznamů a uveřejňování těchto záznamů na sociální síti.

Seznam zaměstnanců

Pedagogové:

JménoHlavní předmětyE-mailTelefon
Mgr. Bc. Hana NytrováŘŠnytrova@zsfrycovicka.cz266 722 636
Mgr. Naďa LukáčikováZŘŠ pro 1. stupeňzastupce@zsfrycovicka.cz266 722 622
Mgr. Irena SuchánkováZŘŠ pro 2. stupeňsuchankova@zsfrycovicka.cz266 722 660
Mgr. Stanislava Kabilkovávýchovný poradce,
1., 2. stupeň
kabilkova@zsfrycovicka.cz266 722 631
Mgr. Olga Sokolová přípravná třídasokolova@zsfrycovicka.cz266 722 627
Mgr. Jana Kubínová 1.Akubinova@zsfrycovicka.cz266 722 647
Mgr. Dana Mudrochová 1.Bmudrochova@zsfrycovicka.cz266 722 647
Mgr. Jana Lukášová 1.Clukasova@zsfrycovicka.cz266 722 652
Mgr. Lucie Broušková 2.Abrouskova@zsfrycovicka.cz266 722 652
Mgr. Soňa Hodalová 2.Bhodalova@zsfrycovicka.cz266 722 627
Mgr. Martina Smetanová 2.Csmetanova@zsfrycovicka.cz266 722 627
Leona Kvasnicová 3.Akvasnicova@zsfrycovicka.cz266 722 634
Mgr. Jana Gorecka 3.Bgorecka@zsfrycovicka.cz266 722 632
Dana Batelková 3.Cbatelkova@zsfrycovicka.cz266 722 632
Mgr. Martina Pavlíková 4.Apavlikova@zsfrycovicka.cz266 722 632
Mgr. Adéla Ulrichová 4.Bulrichova@zsfrycovicka.cz266 722 632
Dagmar Vavřiníková 4.Cvavrinikova@zsfrycovicka.cz266 722 644
Mgr. Jana Hušková 5.Ahuskova@zsfrycovicka.cz266 722 644
Mgr. Lucie Svobodová 5.Bsvobodova@zsfrycovicka.cz266 722 643
Mgr. Kateřina Válková 5.Cvalkova@zsfrycovicka.cz266 722 643
Mgr. Valentina Isaková1. stupeňisakova@zsfrycovicka.cz266 722 637
Mgr. David Vondruška1.+2. stupeňvondruska@zsfrycovicka.cz266 722 639
Mgr. Martina Štěpánová1. stupeňstepanova@zsfrycovicka.cz266 722 637
Mgr. Tereza Konečná 6.Akonecna@zsfrycovicka.cz266 722 651
Ing. Julie Dušková 6.Bduskova@zsfrycovicka.cz266 722 631
Mgr. Jan Šindýlek 6.Csindylek@zsfrycovicka.cz266 722 645
Mgr. Lenka Skovajsová 7.Askovajsova@zsfrycovicka.cz266 722 651
Mgr. Petra Brhlíková 7.Bbrhlikova@zsfrycovicka.cz266 722 628
Mgr. Bc. Darina Kosťunová 8.Akostunova@zsfrycovicka.cz266 722 628
Mgr. Magdaléna Hájková 8.Bhajkova@zsfrycovicka.cz266 722 631
Bc. Jan Šíp 9.Asip@zsfrycovicka.cz266 722 633
Mgr. Stanislava Kabilková 9.Bkabilkova@zsfrycovicka.cz266 722 631
Mgr. Michaela Hráchová 9.Chrachova@zsfrycovicka.cz266 722 633
Mgr. Tereza Langová2. stupeňlangova@zsfrycovicka.cz266 722 639
Bc. Kristína Margolienová2. stupeňmargolienova@zsfrycovicka.cz266 722 633
Mgr. Irena Matoušková2. stupeňmatouskova@zsfrycovicka.cz266 722 628
Bc. Filip Vaněk2. stupeňvanek@zsfrycovicka.cz266 722 639
Ing. Soňa Šymkiv2. stupeňsymkiv@zsfrycovicka.cz266 722 651
Lenka Doušováasistent pedagoga  
Renáta Holubováasistent pedagoga  
Denisa Kurejováasistent pedagoga  
Iryna Orelasistent pedagoga  
Mgr. Iveta Ryglováasistent pedagoga  
Lucie Sehnalováasistent pedagoga  

Školní družina:

JménoHlavní předmětyE-mailTelefon
Dana Bábelovávedoucí vychovatelkababelova@zsfrycovicka.cz266 722 625
Jana Bartošová  266 722 635
Zuzana Janowská  266 722 623
Mgr. Bohumila Kohoutová  266 722 626
Lucie Kratochvílová  266 722 646
Anna Púčková  266 722 648
Olga Šafránková  266 722 629
Kabinet ŠD v čase od 11.15 - 11.40 266 722 630

Chod školy dále zajišťují:

JménoHlavní předmětyE-mailTelefon
Eva Kolínskáhospodářkaskola@zsfrycovicka.cz266 722 621
Ing. Zdeněk Vogalrozpočtářekonom@zsfrycovicka.cz266 722 621
Jakub RybkaIT správcespravce@zsfrycovicka.czNokia 6230i
Marek Havelkaškolník ZŠhavelka@zsfrycovicka.cz266 722 624
Radka Zachovávrátnice  

O čistotu dbají:

Jméno
Šárka Lachová
Anna Muchová
Radek Prokeš
Helena Prokešová
Marcela Prousková
Jana Strnadová


Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 a prohlížeč Mozilla Firefox 3 nebo Internet Explorer 7