Děti z některých oddělení naší školní družiny prožily mimořádné odpoledne, když jsme ve středu 10.12. navštívili Kongresové centrum v Praze, kde nás čekal výjimečný kulturní zážitek. Děti měly možnost shlédnout na velkém plátně krásný animovaný příběh Pyšné princezny, který byl doprovázen živou hudbou v podání Českého symfonického orchestru Praha. Nádhernou atmosféru doplnili zpěváci, kteří pěvecky ztvárnili hlavní postavy příběhu.
Děti si užily celé představení do poslední minuty o čemž svědčil dlouhý spontánní potlesk a jásot. Zážitek z představení byl nezapomenutelný a celou cestu zpět do školy bylo o čem si vyprávět.
Už teď se těšíme na další objevování světa hudby, umění a nových poutavých příběhů.