Děti ze 4. a 6. oddělení školní družiny prožily krásné a slunečné odpoledne na pouti v Letňanech, kam jsme díky bezplatnému vstupu mohly vyrazit. Hned po příchodu se děti s radostí rozběhly k atrakcím – svezly se vláčkem, užily si řetízkový kolotoč, létaly v letadýlkách a naplno se vyřádily v herních domech plných zábavných prvků.
Po příjemně stráveném čase na pouti jsme se společně vrátili zpátky do školy na svačinu. Děti byly plné dojmů, smíchu a radosti ze společného zážitku.
Odpoledne na pouti se vydařilo na jedničku. Slunečné počasí nám přálo a děti si odnesly spoustu radosti, smíchu a krásných vzpomínek. Jsme rády, že jsme jim mohly dopřát tak příjemný zážitek.