Fryčovický poeta 2024

Ve středu 15. 5. se sešli všichni žáci a žákyně z prvního stupně, kteří rádi recitují, na tradiční recitační soutěži Fryčovický poeta. Soutěžilo se ve 3 kategoriích:

• V 1. kategorii (1. ročníky) obsadily 1. místo Zuzana Drbalová, 2. místo Nikol Todorova a 3. místo Rozálie Židlická.

• V 2. kategorii (2. a 3. ročníky) se umístily na 1. místě Anna Moravanská, 2. místě Olivia Moro Sogomonova a na 3. místě Dora Lagronová.

• Ve 3. kategorii (4. a 5. ročníky) obsadili 1. místo Sandra Vavroušková, 2. místo Monika Todorova a 3. místo Adam Drábek.

V letošním ročníku soutěže jsme byli svědky velmi vydařených výkonů recitátorů, obzvlášť ve 2. kategorii.

Všem zúčastněným moc děkujeme za skvělý kulturní zážitek a umístěným gratulujeme k úspěchu.

Mgr. Martina Pavlíková, Mgr. Lucie Svobodová

Kontakty - škola