Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Florbalový turnaj letňanských škol - 1. stupeň

V pondělí 23.1.2023 se zúčastnili vybraní žáci a žákyně 1. stupně naší školy přátelského florbalového turnaje letňanských škol. Turnaj se konal v nové sportovní hale ZŠ generála Františka Fajtla. Soutěžily smíšené týmy 1-2.tříd, 3.-4. tříd a 5. tříd.

Nejmladší tým zastupovali: Klára Drtinová, Karolína Felgrová, Elizabeth Luka, Šimon Drábek, Daniel Havlík, Tadeáš Straka, Tadeáš Janků a Justin Láznička.

Za třetí a čtvrté ročníky hráli: Adéla Oklešťková, Marie Musilová, Bivoj Máša, Tobiáš Fencl, Jakub Oláh, Samuel Diviš, Matyáš Machaň, Filip Pytra, Frans Lenzen a Matyáš Horák.

Za nejstarší prvostupňový tým soutěžili: Tereza Oklešťková, Zuzana Drtinová, Jan Kmínek, Kristián Kocián, Tobiáš Zapletal, Artur Manukjan, Dominik Hampl, Jan Schneider a Denis Kharchenko.

Nejlépe si vedl tým nejmladších hráčů, který si odvezl zlatý pohár. Z tohoto týmu byla také vyhlášena nejlepší hráčka 1. a 2. tříd – Karolína Felgrová. Zbylé dva týmy se umístily na 3. místě a odvezly si bronzové medaile. Velkou oporou nám byli zkušení florbalisté z 9. ročníků – Tomáš Novotný a Vojtěch Budínský, kteří po celou dobu hru sledovali a řídili.

Děkujeme všem hráčům za velmi pěkné sportovní výkony. Také děkujeme za pozvání, vlídné přijetí, pěkné zázemí a pohoštění naší sousední škole. Moc se nám u vás líbilo.

 

Martina Pavlíková, Dagmar Vavřiníková a Denisa Kurejová

Fotogalerie

Kontakty - škola

+420 266 722 600
Fryčovická 462, 199 00 Praha 9 - Letňany
skola@zsfrycovicka.cz