Florbalový turnaj letňanských škol

TURNAJ LETŇANSKÝCH ŠKOL – FLORBALOVÝ TURNAJ 1. – 5. ROČNÍKY

7.2.2024 proběhl na ZŠ generála Fajtla florbalový turnaj pro žáky a žákyně 1. stupně.

Hrálo se ve třech kategoriích: 1. - 2. ročníky, 3. - 4. ročníky a 5. ročníky.

V kategorii 1. - 2. ročníky naši školu reprezentovali: Václav Masner (1.A), Zuzana Opravilová a Petr Brokl (1.B), Štěpán Fremut (1.C), Mikuláš Musil (2.A), Max Černý (2.B) , Václav Helcl (2.C) a Jan Himmer (2.D). Tento tým vybojoval stříbrný pohár a jako nejlepší hráč byl vyhlášen Vašík Masner.

V kategorii 3. - 4. ročníky reprezentovali: Elizabeth Luka (3.A), Karolína Felgrová a Klára Drtinová (3.B), Antonín Pour, Linda Vysloužilová, Alice Nedvědová a Alexei Belyakov (4.A), Marie Musilová a Adéla Oklešťková (4.D). Tým si vybojovat také stříbrný pohár a za nejlepší hráčku byla vyhlášena Maruška Musilová.

V kategorii 5. ročníků bojovali za naši školu: Tobiáš Fencl, Maksym Biley (5.A), Bivoj Máša, David Janča, Ondřej Janus, Patrik Nedbal (5.B) a Filip Pitra (5.C). I tento tým vyhrál stříbrný pohár. Jako nejlepší hráč týmu byl vyhlášen Ondra Janus.

Všem hráčům moc děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy. Velké poděkování patří také našim koučům Tomáši Felgrovi a Jiřímu Chmelíkovi (8.A), kteří týmy řídili a podporovali.

Děkujeme též organizátorům turnaje ZŠ generála Fajtla za skvělou přípravu a pěkné odměny pro hráče.

Martina Pavlíková, Renáta Holubová, Iva F. Pilsová – učitelky ZŠ Fryčovická

Kontakty - škola