Královny severu najdete na ZŠ Fryčovická

1. ročník školního florbalového turnaje dívek pro 1. stupeň ZŠ z okolí Letňan TURNAJ O KRÁLOVNY SEVERU, který se uskutečnil 24. 1. 2024 v BB areně v Letňanech, má pro tento rok královny na ZŠ Fryčovická.

Tým ve složení Marušky Musilové, Alice Nedvědové, Elizabeth Luky, Lindy a Elly Vysloužilových, Adélky Oklešťkové a Karolínky Felgrové obhájil své prvenství v zápasech s dalšími týmy základních škol. Kromě medailí, z kterých měla děvčata velkou radost, si florbalistky odvezly i nádherný pohár.

Velké dík patří žákům 8. A – Tomáši Felgrovi a Jirkovi Chmelíkovi, kteří se ujali funkce trenérů.

Děkujeme též panu Kolínskému z organizace Black Angels, který turnaj zorganizoval, zajistil občerstvení a odměny pro hráčky.

Martina Pavlíková a Iveta Ryglová – učitelky ZŠ Fryčovická

Kontakty - škola