Poděkování společnosti T-Mobile za poskytnutí SIM karet zdarma

Společnost T- Mobile se rozhodla reagovat na prohlubující se pandemii COVID-19 a chystané prodloužení uzavření českých škol dalším krokem. Pro distanční výuku zejména žáků základních škol v ČR nabídla 10.000 SIM karet s rychlým připojením zdarma na 3 měsíce. Pokud by se kritická situace v zemi a ve školství prodlužovala, zváží společnost T-Mobile další prodloužení této nabídky.

Díky této nabídce požádala i naše škola o pomoc a získala tak 20 SIM karet spolu s přístupem na speciální microsite a unikátním kódem.

Jelikož jsme již na počátku školního roku provedli průzkum technické vybavenosti našich žáků, máme připravený seznam žáků, kteří tuto pomoc potřebují. Rodiče těchto dětí obdrží unikátní kód a nárok na neomezená data. Budou jim předány i všechny potřebné informace a uskuteční jak objednávku, tak samotnou aktivaci SIM karty.

Rádi bychom touto cestou poděkovali společnosti T-MOBILE za tuto nabídku, která pomůže i žákům, kteří nemají možnost zapojení se do online výuky.

ZŠ Fryčovická