První školní den 2021

První školní den žáků 1. ročníku

Sraz v 8,00hod, vstup do školy zadním vchodem.

Vstup do školy zadním vchodem vlevo podél školy a potom vpravo kolem školy, první odbočka (u oken tělocvičny) - projít vraty do vnitrobloku školy.

V rámci prevence COVID–19 rodiče do budovy školy mohou vstoupit pouze s rouškami (přihláška do ŠJ, ŠD).

Suchá varianta – pěkné počasí

• přivítání žáků vedením školy a zástupcem MČ Praha 18
  • žáci budou vyvolávání jednotlivě
  • pozdraví se s paní učitelkou
  • odchod žáků do kmenových tříd v doprovodu třídní učitelky, dospělé osoby s rouškou
  • informace ŠD, ŠJ
  • vyzvednutí žáků v kmenových třídách pouze zákonnými zástupci (doporučení 1 osoba z důvodu epidemiologického opatření)

Mokrá varianta – deštivé počasí

• přivítání žáků vedením školy a zástupcem MČ Praha 18
  • žáci budou vyvoláváni najednou po třídách

V ostatní dny je vše podle již obdrženého harmonogramu popř. dle pokynů od třídních učitelů.

Třídní schůzky se budou konat ve středu 8. 9. od 17,00 hod. pro 1. stupeň (doporučení 1 osoba z důvodu epidemiologického opatření).

Třídní schůzky se budou konat ve středu 15. 9. od 17,00 hod. pro 2. stupeň (doporučení 1 osoba z důvodu epidemiologického opatření).

V rámci prevence COVID–19, vstup návštěvníků do školy pouze s rouškou.

Děkujeme za pochopení.

Kontakty - škola