Ve školní družině to v pondělí 1. 12. pořádně „čertovsky“ žilo! Už od rána se na chodbách objevovali malí čertíci, andílci i Mikulášové a všichni se těšili na odpolední program. Nechyběly rohy, řetězy, třpytivá křídla ani úsměvy od ucha k uchu.
Po obědě na děti čekala mikulášská poznávací stezka, během které vyluštily pomocí správných odpovědí tajenku. Poté jsme se přesunuli do tělocvičny, kde se děti účastnily spousty zábavných disciplín jako byla jízda s trakařem, nošení zvonečku bez zazvonění, prolézání pekelným tunelem, házení bramborou do koše nebo míčkem do čertí pusy anebo skákání v pytlích přímo do pekla a zpět.
Na závěr celého programu nás čekala veselá čertovská diskotéka. Celé odpoledne se vydařilo a užili jsme si je naplno.
Přejeme krásný advent všem dětem i rodičům.
|
Třídní schůzka pro rodiče budoucích 1. tříd 12.6.2026 |
|
|
Výsledky SCIO Mapa školy 9.6.2026 |
|
|
Zakončení školního pébéčka 8.6.2026 |
|
|
Sdělení o zkrácení období školního vyučování 7.4.2026 |
|
|
Konzultační hodiny 3.6.2026 6.4.2026 |