ČEPS Cup – florbalový turnaj žáků 1. st.

V pondělí 20.11.2023 se zúčastnili vybraní žáci a žákyně z prvního stupně ZŠ okresního kola florbalového turnaje ČEPS Cup – Antonín Pour , Tobiáš Lopata (4.A), Marie Musilová a Adéla Oklešťková (4.D), Jakub Oláh (5.A), Ondřej Janus a Matyáš Machaň (5.B) a Filip Pitra (5.C).

Cílem tohoto turnaje je přinášet dětem zážitky spojené se sportovní reprezentací vlastní školy. A děti naši školu reprezentovaly opravdu úspěšně.

V 1. utkání se ZŠ z Klánovic zvítězily 10:1, ve 2. utkání se ZŠ Chodovická remízovaly 3:3, ve 3. utkání se ZŠ Kbely zvítězily 5:2 a ve 4. utkání se ZŠ generála Fajtla prohrály 1:6. Mezi nejlepší střelce patřili tentokrát Jakub Oláh, Marie Musilová a Ondřej Janus. Nakonec si tým vybojoval 3. místo.

Velkou oporou celému týmu byli Tomáš Felgr a Jiří Chmelík – zkušení florbalisté z 8.A, kteří po celou dobu utkání hráčům radili a podporovali je.

Martina Pavlíková