Zahraniční poznávací zájezd

Zahraniční poznávací zájezd „Londýn a krásy jižní Anglie“

Začátkem března 2024 jsme se vydali na zájezd do zahraničí. Účastnilo se 47 žáků naší školy v doprovodu 3 pedagogů. Organizaci celého zájezdu zajistila CK Krištof Liberec, včetně průvodce.

Naše cesta vedla přes několik evropských zemí, jako jsou Německo, Francie, Belgie, Holandsko až do místa určení – Velké Británie. Hned druhý den jsme strávili prohlídkou Portsmouthu a jeho pamětihodností. Následující dny jsme cestovali po jižní Anglii. Navštívili jsme jejich hlavní města Salisbury, Brighton, Bournemouth, Londýn. V dalších dnech jsme se kochali krásami těchto měst, včetně unikátního muzea – Beaulien.

Nadchla nás krásná příroda a dozvěděli jsme se i spoustu informací o historii a prohlédli si některé památky, které se jí týkaly.