Logo školy
Plánované akce školy

Plán akcí pro 1. stupeň

MěsícAkceOrganizuje
Září--
ŘíjenVyblejskni si Letňany /fotografická soutěž 1. st./Sokolová
ListopadFryčovický poetaHušková, Pavlíková, Svobodová
ProsinecČertovský rejSokolová, Hodalová, 5. třídy
LedenTříkrálová koledaPavlíková
ÚnorMatematická olympiáda 5. třídSvobodová, Válková
BřezenAtletický trojbojSvobodová, Válková
Běh do schodůHodalová, Sokolová, Válková, Hušková
Tematický den: Den vody1. stupeň
DubenFryčovický slavíkHušková, Ulrichová
Překážková dráha 2. třídLukášová, Mudrochová
Tematický den: Den Země1. stupeň
KvětenMaraton ve skocích přes švihadloPavlíková
Olympiáda ČJ 4., 5. třídVálková
Soutěž zručnosti v jízdě na koloběžkáchMudrochová, Lukášová
ČervenMezinárodní den dětí5., 9. třídy

Ostatní akce dle výběru třídních učitelů:
divadelní představení, koncerty, kino, výstavy, ZOO, planetárium, návštěvy místní knihovny,
ŠvP, výlety apod.


Plán akcí pro 2. stupeň

MěsícAkceOrganizuje
ZáříNávštěva historického centra Prahy – 7.A, 7.BŠindýlek
Planetárium PrahaŠindýlek
Říjen"Mladý chemik" - soutěž pro vybrané žáky 9. třídSuchánková
Planetárium PrahaŠindýlek
Sběr papíru - EVVOSkovajsová
Šplhavci (Ornita) – přírodovědný program – 7.A, 7.B, 8.A - EVVODittrichová
ListopadPlanetárium Praha Šindýlek
Schola Pragensis 2016 – přehlídka SŠ a SOŠ v Praze – 8.A, 9.A, 9.BDittrichová, Kabilková, Lyčková
Soutěž ve stolním tenise – žáci II. stupně, DDM Prahy 9Dittrichová
Vánoce – výtvarná soutěž MČ Prahy 18Kabilková
ProsinecDějepisná olympiádaLauerová, Šindýlek
Florbal cup – soutěž DDM Prahy 9Dittrichová
Olympiáda z anglického jazykaDušková
Olympiáda z ČjLev, Hráchová
Vánoční jarmark - MPP (v rámci i „Pásmo“: divadelní představení v Aj – vyučující Aj)Kabilková + vyučující 2. stupně
LedenMatematická olympiádaGejdoš, Dušková
Zeměpisná olympiáda Šindýlek, Šíp
Školní kolo biologické olympiády - EVVOSuchánková, Dittrichová
ÚnorLyžařský výcvik – 7. ročníkyDittrichová, Šíp
Sběr papíru - EVVOSkovajsová
BřezenJeden svět – festival dokumentárních filmů o lidských právech (6. – 9. ročník) - MKVSuchánková
PythagoriádaGejdoš, Dušková
Recitační soutěž v AjDušková
Zeměpisný program – Filipíny (Kino Světozor)Šindýlek
Duben„Než užiješ alkohol, užij svůj mozek“ – 7.A, 7.B - MPPSuchánková
Květen--
ČervenPoslední zvonění 9. ročníkůDittrichová, Kabilková, já
Sběr papíru - EVVOSkovajsová
Tematický den „ŽIJEME ZDRAVĚ“Dittrichová, Kabilková
Školy v přírodě – vybrané ročníkyvyučující 2. stupně

Další plánované akce:
  • Návštěva místní knihovny (6. - 9. ročník) – termíny budou upřesněny (Lukáčiková, Lev, Hráchová, Skovajsová)
  • Návštěva divadelního představení (6. - 9. ročník) – dle nabídek divadel (Hráchová)
  • Filmové představení – dle nabídek kin (Suchánková)
  • Programy prevence – přesné termíny budou doplněny (Suchánková)
  • Bruslení žáků II. stupně v rámci výuky TV (leden – březen: Dittrichová, Šíp)
  • Finanční gramotnost – termíny budou doplněny (Gejdoš, Dušková)

MPP - akce v rámci minimálního preventivního programu školy
MKV - akce v rámci multikulturní výchovy
EVVO - akce v rámci environmentální výchovy



Archiv akcí

Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 a prohlížeč Mozilla Firefox 3 nebo Internet Explorer 7