Školní družina - informace pro rodiče
ŠKOLNÍ DRUŽINA – INFORMACE PRO RODIČE

Organizace dne 3. 9. 2018:

1. Sdělení pro rodiče dětí z přípravné třídy
  • Informace k ŠD obdržíte 3. 9. 2018 na úvodní schůzce s paní učitelkou.
2. Sdělení pro rodiče dětí z prvních tříd
  • Po slavnostním přivítání dětí se bude konat krátká schůzka rodičů přihlášených dětí do ŠD v prostorách školní družiny. Vaše přítomnost je nutná.
3. Sdělení pro rodiče dětí z druhých tříd
  • Paní vychovatelky Vás budou očekávat dne 3. 9. 2018 v době od 7.40 do 8.15 hod v šatně školy z důvodu poskytnutí informace od kterého dne začne Vaše dítě navštěvovat ŠD. Toto sdělení může být v písemné formě opatřené podpisem zákonného zástupce a předané Vaším dítětem paní vychovatelce.
4. Sdělení pro rodiče dětí z třetích tříd
  • Paní vychovatelky Vás budou očekávat dne 3. 9. 2018 v době od 7.40 do 8.15 hod v šatně školy z důvodu Vašeho potvrzení stále trvajícího zájmu o školní družinu.
  • Děti z třetích tříd budou moci navštívit školní družinu dne 3. 9. a 4. 9. 2018 na základě potvrzeného zájmu.
  • Potvrzení zájmu může být v písemné formě opatřené podpisem zákonného zástupce a předané Vaším dítětem paní vychovatelce.
  • Písemné sdělení o přijetí nebo nepřijetí do školní družiny bude předáno dítěti dne 4. 9. 2018.
  • Od 5. 9. 2018 školní družinu navštíví jen přijaté děti do ŠD.

Dana Bábelová
Vedoucí vychovatelka ŠD