Info pro školy - testování žáků II.stupně

Vážení rodiče,

v návaznosti na oznámení MŠMT o zahájení rotační výuky žáků II. stupně s platností od pondělí 3. května a s tím související povinností testování, bychom vás rádi informovali, že vedení radnice městské části Praha 18, z důvodu avizovaného výpadku dodávek testovacích sad ze strany Ministerstva školství, zajistilo na neděli 2. května v čase od 16:00 do 20.00 hod testování našich letňanských žáků II. stupně v Covid odběrovém centru, Třinecká 650 (boční vchod od autobusové zastávky). Testování je ZDARMA, nutno s sebou přinést pouze kartičku zdravotní pojišťovny.

Pokud by vám daný den či čas nevyhovoval, k dispozici jsou vám v rámci snadného dojezdu ještě i Odběrové místo Tesco (vzadu na parkovišti) či Odběrové místo Globus (na parkovišti domu Asko). Upozorňujeme však, že potvrzení o negativním výsledku, které ráno žák svému učiteli předkládá, nesmí být starší 48 hodin.

O dalším postupu, jak bude testování probíhat za předpokladu, že by Ministerstvo školství testy do škol i v následujících dnech nedodalo, vás budeme zavčasu informovat.

Kontakty - škola

Fryčovická 462, 199 00 Praha 9 - Letňany