Informace pro rodiče žáků 2.st.

Vážení rodiče, na webových stránkách školy jste byli informováni o odložení konzultačních hodin, které se měly konat dne 18.11.2020. Důvodem tohoto kroku jsou stále trvající omezení ohledně pohybu osob ve školách a nejen v nich.

O čtvrtletní klasifikaci vašich dětí budete informování ZNÁMKOU v Bakaláři dne 18.11. Známka bude zahrnovat celé období od začátku tohoto školního roku, tedy i období, ve kterém žáci byli přítomni ve škole, ale hodnoceni byli 1 – S – N (S – bylo udělováno, pokud v práci byly chyby a nebyla úplná (2-3), N – práce obsahovala velké množství chyb (4-5). Od 18.11. budou dle MŠMT možné INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE VE ŠKOLE, u kterých může být přítomen i zákonný zástupce. Pokud budete mít o konzultace zájem, obracejte se přes zprávy Komens na konkrétní vyučující.

Pevně věříme v to, že se brzy vrátíme ke klasickému způsobu výuky ve škole. Za všechny vyučující Vám děkujeme za dosavadní podporu, vážíme si jí.